Ons team staat voor u klaar

Berry Kallen

Directeur
0031(0)46 423 86 86
b.kallen@autokallen.nl

Roger Vossen

Verkoopadviseur
0031(0)46 423 86 83
r.vossen@autokallen.nl

Rayco Thyssen

Verkoopadviseur & Tax Free Sales
0031(0)46 423 86 88
r.thyssen@autokallen.nl

Stef Janssen

Verkoopadviseur & Tax Free Sales
0031(0)46 423 86 82
s.janssen@autokallen.nl

Frits Mens

After Sales Manager
0031(0)46 423 8685
f.mens@autokallen.nl

Pascal Amendolara

Service adviseur voor onderhoud, reparatie en schadeherstel
0031(0)46 423 86 81
p.amendolara@autokallen.nl

Bryan Mens

Service adviseur voor onderhoud, reparatie en schadeherstel
0031(0)46 423 86 80
b.mens@autokallen.nl

Richard Claassens

Onderdelen & Accessoires
0031(0)46 423 86 89
r.claassens@autokallen.nl

Suzanne Sluijsmans

Administratie
0031(0)46 423 86 86
s.sluijsmans@autokallen.nl

Katja Bessems

Receptie
0031(0)46 423 86 86
k.bessems@autokallen.nl

Rene Sluijsmans

Voormalig Sales Manager
Alleen bereikbaar per email
r.sluijsmans@autokallen.nl

Voor meer informatie kunt u altijd contact opnemen.
© Copyright - Auto Kallen | Privacy